Anasayfa / Genel / Büyü Nedir?

Büyü Nedir?

Büyüler kutsal kitabımızda da yazdığı gibi haruk ile maruk meleğinin büyüyü yeryüzüne indirmiş olması ile başlamıştır. Bu durum insanlar için sakıncalı sonuçlar doğurabilmektedir. Büyü dünyadaki en eski ikinci meslektir. Ancak her nesil için yeni diyebiliriz. Binlerce yıl önce büyücüler “magi” olarak biliniyordu. Eskiden büyücüler kralların ve imparatorların danışmanlarıydı. Sihirbazın büyünün rolünü oynayan bir aktör olduğu söylenir.

Büyü, doğanın enerjileri ile bağlantı kurarak değişim yaratmasıdır. Doğanın bu enerjileri her şeyde var olur. Her şey enerji ipi ile birbirine bağlıdır. Büyü, enerji parçalarının kontrol ve manipülasyonudur. Büyü, maddi gerçeklikte değişiklikler getirmek için bu enerji gerçekliğini değiştirmenizin aksine maddi dünyalarınızı değiştirmenizin enerji gerçekliği üzerinde değişikliklere neden olmasını sağlar. 

Etkili Büyü Gereklilikleri

Etkili büyü gerçekleştirmek için; görselleştirme becerilerinizi mükemmelleştirebilir ve zihninizi farklı bir şekilde düşünmek için eğitmeniz gerekebilir. Sihir “Yukarıda olduğu gibi, aşağıda” ilkesine dayanıyor; bu, ruhsal düzeyde mevcut olanın fiziksel düzeyde de var olduğu anlamına gelebilir. Büyü, bir uyum yaratma arzusunu sağlamak için sorumluluktur.

Büyü için önemli olan şey güçleri kendinizin kontrol etmesini öğrenmekle ilgilidir.  Büyüde üç temel madde bulunur. Arzu, hayal gücü ve görünme; iyi bir seviyeye yükselmek için gerçek bir arzuyu, ihtiyacı olan bir şeyi istemeniz gerekir. İhtiyaç, hayal gücünüzde bir fikir olarak ifade edilir. Düşüncelerinizi açıklık ve hassaslıkla tanımlayın; ancak o zaman arzunuz fiziksel düzeyde anlaşılır.

Çakralarınızı Keşfedin

Büyü yaptırmak ve büyü yapan kişilerle uğraşmak yerine, sonunda en doğru ve sağlıklı kararları alabileceğiniz danışmanlıklar almanızı tavsiye ederiz. Siz de hem sözlerinizin hem de çakralarınızın gücünü keşfederek hayatınızdaki sorunları kolaylıkla ve büyü yaptığını söyleyen insanlara para kaptırmadan çözebilirsiniz.

Medyumlar ve büyüler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güvenilir Medyumlar

Güvenilir Medyumlar Güvenilir Hocalar Medyumlar ve hocalar insanların büyü yapma, bozma, muska yapma, bozma konularında …

error: