Anasayfa / Medyumlar / Güvenilir Medyum Hakkında

Güvenilir Medyum Hakkında

Güvenilir Medyum

                Medyumlar, insanların hayatlarında birçok alanda ihtiyaç duyduğu kişilerdir. Çünkü herkes hayatta sorunlar yaşamakta ya da bir şeylere ulaşmak istemekte ancak bazen bunlar için kendi güçleri yetersiz gelmektedir. Bu durumlarda birçok kişi hayatlarındaki sorunu düzeltmek için bir uzmandan yardım almaya karar vermektedir. Bu karar da bu kişileri elbette güvenilir medyum arayışına itmektedir.

                Hayatta elde edilmek istenen şeyler, kaybedilen kişiler ve eşyalar, yaşanan sorunlar için danışılan medyumların güvenilir olması oldukça önemlidir. Çünkü piyasada birçok sahte medyum vardır. Bu kişiler kendilerini medyum olarak tanıtıp insanların hayalleriyle oynayan kişilerdir. Sahte medyumlar, kendilerine danışan kişilere büyü, muska ya da tılsım yaptığını iddia ederek bu kişilerden para talep eder. Bunun sonucunda ise bu medyumlara danışan kişiler parasından olmakla birlikte boş yere umutlanır. Çünkü bu yapılan işlem asla geçerli bir işlem olmamakla birlikte kişiyi bir de yersiz bir umuda sürükler. Bu umut ile danışan kişi bekler, bekler ve bekler ancak sonunda hiçbir sonuç alamaz. Bu durum da birçok kişinin medyumlara karşı olan güvenini kırar.

                Peki piyasada bu kadar sahte medyum varsa güvenilir medyum kimdir? Güvenilir medyum olarak tabir edilen medyumun öncelikle bütün medyumluk becerilerine sahip olan, bu alanda eğitilmiş olan ve belki de eğitim veren, bununla birlikte insanlara ettiği yardımlarla bilinen medyum olduğu söylenebilir. Yani güvenilir bir medyum, danışanının her türlü sorusuna cevap verebilecek kadar bilgilidir ve asla cevabı dolandırmadan net bir şekilde yönlendirme yapabilir. Güvenilir medyum, asla danışanını kandırmayan ve bu kişiye gerçekten yol gösteren medyumdur. Güvenilir medyum mutlaka bulunduğu çevrenin insanları tarafından bilinir çünkü bu kişiler bu medyumun yardımını görmüştür. Hakkında pozitif laflar söylenen medyumlar genellikle güvenilir medyum olarak adlandırılabilir. Çünkü insanlar pozitif etkilerini gördüğü medyumları mutlaka sevdiği diğer insanlarla paylaşacaktır.

                Güvenilir medyum bulmak her ne kadar zor görünse de aslında o kadar zor bir konu değildir. Sadece kişinin önüne gelen her medyuma itibar etmemesi gerekmektedir. Öncelikle gideceği medyumu araştırıp soruşturması, bunun sonucunda bu kişiye danışmaya karar vermesi gerekmektedir.

Hakkında admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Medyum Hristo Yorumları

Gelişen ve değişen dünyamızda, globalleşmenin etkisiyle insanların birçok farklı sorunu ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle psikolojik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: