Anasayfa / Büyüler / Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü içindeki kabala anlamına baktığınız vakit “sözlü gelenek” anlamına geldiğini göreceksiniz. Kabala büyüleri denince Tevrat’ın ve birçok Yahudi dini kaynaklarına bakarak gizli anlamları çıkarmaktır. Bu anlamda gizli sırlar olduğu ve günümüze de büyü dediğimiz olguyu anlatarak geldiğini söyleyebiliriz.

İnanca göre Yahudiliğin peygamberi olan Musa peygamber, aldığı gizli işaretleri zaman içinde Yehova Şahitleri’ne aktarmıştır. Ancak bu şahitler işaretleri gizli tutarak kendi istekleri doğrultusunda kullanmışlardır. Bu işaretlerin ortak değerleri ile yapılan uygulamalara da kabala büyüsü denmiştir. Kabala kabileleri, Yahudilerin bulunduğu ve içinde büyü işlemlerinin de olduğu bir kitaptır.

Zaman içinde farklı araştırmalar yapıldığında ise kabala büyüsü için şu söylenebilir; Tevrat’tan önce mevcut olan “Pagan” öğretisi ile doğru orantılı bir işlemdir. Sevgiliyi bağlama, istenmeyen kişiyi ayırma, gideni getirme işlemlerinde çok güçlü etkiler gösterir.

Nasıl Yapılır?

Kabala kitabelerini araştırıp incelediğinizde bu büyülerin sadece Yahudi din adamlar ve medyumlar tarafından yapıldığını göreceksiniz. Kabala büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin, büyünün getirebileceği tüm sıkıntılara katlanması gerekecektir. Zira oldukça zorlu ve yorucu bir süreçtir. Birçok büyüden farklı olarak gerçekleşen kabala büyüsünü yapmak için zihin kontrolü çok ciddi bir şekilde ön plana çıkmaktadır.

Trans kuvveti çok güçlü olan kimselerin yapabileceği bir işlem olduğu gibi günümüzde bunu uygulayabilecek medyum sayısı oldukça azdır. Bu yüzden kabala büyüsü yaptırmak düşüncesine girecek olursanız çok ciddi bir Tevrat fıkıh bilgisi olan medyum seçmelisiniz. Hatta bu konuda kendisine birtakım sorular sorarak test yapabilirsiniz. Çok hassas bir konudur ve büyük bilgilere hakim olmak en büyük gerçektir.

Siz de; kabala büyüsü nasıl yapılır?, kabala büyüsü etkili midir? kabala büyüsü yapan medyumlar gibi konularda bilgi sahibiyseniz görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Medyumlar ve büyüler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Medyum Arman Hoca ve Papaz Büyüsü

MEDYUM ARMAN PAPAZ BÜYÜSÜ Papaz büyüsünü Medyum Arman hocaya yaptırarak sevmiş olduğunuz kadını ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: