Anasayfa / Büyüler / Kara Büyü

Kara Büyü

Kara Büyü; kötü amaçlar için yapılır. Bu büyüler kişilere hastalık, ölüm, keder, cin musallatı, psikolojik rahatsızlıklar kişilik bozukluğu gibi birden fazla sonuca ulaşabilir. Bu büyüler genellikle kurban gerektirir.

Kara büyülerin; domuz yağı büyüsü, sperm büyüsü, sabun büyüsü, adet kanı büyüsü, ayırma büyüsü, ölü toprağı büyüsü, kısmet kapatma büyüsü, boşanma büyüsü, papaz büyüsü, kırk bir dikiş büyüsü, iğne büyüsü, vodoo büyüsü, kilit büyüsü gibi birden fazla çeşidi vardır. Fakat bu büyüler ilim, bilgi, tecrübe ve cesaret gerektirir. Kara büyü yaptıran kişi mutlaka kara büyü yapan hocalardan yardım almalıdır. Kesinlikle evde denenecek, yapılmaya çalışılacak bir büyü değildir. Bu konuda çok dikkatli olun. Çalışacağınız medyumun da yüksek ilim sahibi olmasına özen gösterin. Sonunda pişman olmayın. Kimse yaptıracağı büyünün kendisine geri dönmesini istemez.

Kara Büyü Belirtileri

1- Sürekli kabus görülür. Bu kabuslarda da kedi, köpek gibi hayvanların saldırısına uğrandığı görülür.
2- Büyü yapılan kişi en ufak şeylere bile sinirlenebilir. Ancak öfkesi çabuk geçer ve öfkelendiğine de daha sonra pişman olur.
3- Yapmak istediği hiçbir iş yolunda gitmez ve olacakmış gibi görünen işleri de olmaz.
4- Unutkanlık ve dalgınlık sıkça yaşanmaya başlanır.
5- Her şeyden bunalma vardır ve yapılan işlerden zevk alınmaz. Bazen öyle bir hal olur ki kişi yapması gereken şeyleri bile yapamaz hale gelir.
6- Halsizlik, isteksizlik, elin kolun hiçbir şeye kalkmaması görülür.
7- Kazanılan para bereketli olmaz, işin bereketi de görülmez.
8- Evde bir anda geçimsizlikler patlak verir. Aile bunalıma girebilir.
9- Kara büyü yapılan kişi etrafındaki insanlarla sebepsiz yere tartışır. En normal ve neşeli başlayan muhabbetler bile bir anda tartışmaya dönebilir.
10- Evin diğer odalarında sorun olmazken belirli bir odaya girince sürekli olarak orada tartışma yaşanabilir. Evin bu kısmında ev ahalisi bayılabilir, hastalanabilir.

Bu tip belirtiler her zaman kara büyü nedeniyle olmayabilir. Bu nedenle bu belirtilerden birini ve ya birkaçını görmek nedeniyle kara büyü olduğuna hüküm verilemez. Böyle bir durumdan şüphe edilirse büyüyü büyü ile bozma yoluna gidilmemelidir. Aksi takdirde daha büyük bir sorun yaşanabilir.

Siz de; kara büyü nasıl yapılır?, kara büyü etkili midir? kara büyü yapan medyumlar gibi konularda bilgi sahibiyseniz görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Medyumlar ve büyüler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Medyum Arman Hoca ve Papaz Büyüsü

MEDYUM ARMAN PAPAZ BÜYÜSÜ Papaz büyüsünü Medyum Arman hocaya yaptırarak sevmiş olduğunuz kadını ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: