Anasayfa / Büyüler / Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü; tahmin edebileceğiniz gibi kaşık kullanılarak yapıldığı için bu adı almıştır. Aslında kaşık ile ilgili oldukça fazla büyü çeşidi vardır ancak biz burada en temel hatlarıyla kaşık büyüsünden bahsedeceğiz. Öncelikle bu işlemi yapacak kişinin, kaşık büyüsü işlemini defalarca denemiş ve başarılı olmuş biri olması şarttır. İlk kez deneme konusunda gerçekten tedirginlik yaratabilen bir büyü çeşidi olduğu için mutlaka tecrübeli ellerde hayat bulması gerekiyor.

Kaşık büyüsü, Anadolu’nun pek çok bölgesinde bilinir ve kullanılır. Eskiden yaşlı kadınların en çok başvurdukları büyü çeşididir. Kaşık büyüsü yapmak için öncelikle manevi olarak bir hazırlık süreci geçirmek gerekir. Çünkü medyum hocayı son derece yorucu bir sürece sokacak olan kaşık büyüsü, gerçekten ihtiyaç olduğu zamanlarda tercih edilmelidir.

Bu işlemi yapmak için aslında bağlama ve geri döndürme büyüsü bize yine en çok yardımcı olacak olan yöntemdir. Birçok kez iki adet tahta kaşık bu çalışmanın içine dahil edilerek büyü işlemi tamamlanır. Kaşık büyüsünde amaç insanın rızkını da eş zamanlı açmaktır. Bu işlemle birlikte ömür boyu her şeyi kaşıklayalım şeklinde de adlandırılmıştır. Bu uygulama Anadolu tarihinde birçok yerde hayat bulmuştur.

Neden Yapılır?

Kaşık büyüsü yapılan kişide zaman zaman halsizlik ve isteksizlik görülebilir. Tutma ihtimali oldukça yüksek olan bu işlem sırasında kişiye herhangi bir yedirme içirme yapılmasına gerek yoktur. Aslında aşk ya da bağlama işlemlerinde çok kısa sürede sonuç alındığı için bu konularda başvurulan en kolay işlemlerin başında gelir.

Nasıl Yapılır?

İki adet tahta kaşık, bir resim ve birazda domuz yağıyla bir çok işlem gerçekleşebilir. Kesin sonuç için 3 ila 5 gün gibi kısa bir süre yetecektir. Basit bağlama büyüsü çalışmalarında en çok tavsiye edilen büyüdür. Çünkü birçok kez insanlar bir kişiyi istediklerinde pek de sabırlı davranmıyorlar. Her zaman acele edemeyiz ancak bu tip basit çalışmalar çok çabuk kendini gösterecek, kişi en kısa sürede istediğiniz davranışları sergilemeye başlayacaktır.

Siz de; kaşık büyüsü nasıl yapılır?, kaşık büyüsü etkili midir? kaşık büyüsü yapan medyumlar gibi konularda bilgi sahibiyseniz görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Medyumlar ve büyüler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Medyum Arman Hoca ve Papaz Büyüsü

MEDYUM ARMAN PAPAZ BÜYÜSÜ Papaz büyüsünü Medyum Arman hocaya yaptırarak sevmiş olduğunuz kadını ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: