Anasayfa / Büyüler / Medyum Arman Hoca ve Papaz Büyüsü

Medyum Arman Hoca ve Papaz Büyüsü

MEDYUM ARMAN PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz büyüsünü Medyum Arman hocaya yaptırarak sevmiş olduğunuz kadını ya da adamı kendinize âşık ederek onun hayatınız boyunca sizden ayrılmamasını sağlayabileceksiniz. Papaz büyüsü evli olmayan kişilere uygulanabildiği gibi, evli çiftlere de uygulanabilmektedir. Evli çiftler üzerinde de evliliklerinin daha güzel ve huzurlu bir şekilde ilerlemesi açısından papaz büyüsünü yaptırabilirler. Bununla beraber papaz büyüsü iyi olan niyetler için yapılsa da kötü niyetler için de yaptırılabilmektedir. Örnek vermek gerekirse; sevmediğiniz ya da nefret etmiş olduğunuz birinin acı ya da ıstırap içerisinde kıvranmasını istiyorsanız, papaz büyüsünü bu gibi kötü niyetler doğrultusunda da yaptırabilirsiniz. Papaz büyüsünün etki ettiği alanlar oldukça fazladır. Yapıldıktan hemen sonrasında da belirtilerini ve yansımalarını da karşı tarafta göstermektedir. Belirtilerinin gösterilmesi sırasında da kullanılan malzemeler ve aynı zamanda hazırlanan tılsımlı sözler de büyük oranda rol sahibidir. Bunun için ise papaz büyüsünün yapımında oldukça dikkatli davranılması gerekmektedir.

Papaz büyüsünün yapılmasının hemen ardından sonra alınan sonuçlar oldukça ağır olur. Özellikle de papaz büyüsünün etkisi altında olan kişiler yani büyü yapmış olduklarımız, ruhsal açıdan da bunalımlar geçirebilirler. Bu durumun sonucunda büyü yapılan kişiler de intihar olayları sık olarak gerçekleşebilmektedir. Bunun yanı sıra yine büyünün yapılmış olduğu kişiler üzerinde konsantrasyon eksikliği de meydana gelebilmektedir. Ruhsal ve zihinsel etkilerinin yanı sıra beden olarak da sürekli olarak bir halsizlik ya da rahatsızlık hissetmektedir. Aynı zamanda papaz büyüsünün etkisinde olan kişi anında sadece sizin yanınızda olmak ister. Hatta bu konuda ailesini dahi düşünmez. Çünkü, sadece ve sadece kalbinde ve aklında siz varsınızdır. Bunun sonucunda da papaz büyüsünün etkisinde olan kişi size daha yakın olmak isterken sosyal çevresinden de doğal olarak uzaklaşmış olur ve hiç kimse ile de iletişime geçmek istemez. Kötü olarak hissedilen bu sonuçlarının dışında papaz büyüsünün iyi sonuçları da bulunmaktadır. Özellikle de evlilikleri içerisinde sorunlar yaşamakta olan çiftlerden biri, papaz büyüsünü yaptırmış olduğu zamandan itibaren her zaman ailesine ve çocuklarına bağlı olarak yaşar. Hiçbir şekilde gözü dışarıya kaymaz, sadece ve sadece karısını ister ve düşünür.

Kötü amaçla yanlış ellerden yapıldığında Papaz büyüsünün genel olarak belirtileri;

  • Papaz Büyüsünün etkisinde olan kişiler, hiç sevmemiş olduğu birine bağlanarak o kişiye kör kütük aşık olabilir.
  • Bunun dışında yine büyü yapılan kişiler, sürekli olarak rüyaları içerisinde ilk olarak kötü şeyler görür. Şeytani varlıkları gördükleri için bir korku olur içlerinde. Bunun yanında sevdiği kişiyi de rüyalarında sürekli olarak görürler.
  • Maddi anlamda da problemler yaşamaya başlar.
  • Geceleri evde yalnız başına kalanlar yine rüyalarının ve bedenlerinin de vermiş olduğu his ile korku ve tedirginlik içerisinde olurlar.
  • Büyünün etkisi altına girenler sosyal çevreden uzaklaşıp sadece bir kişiyle olmak istediklerinden dolayı ruhsal anlamda da yalnızlık duygusu yaşarlar ve bu yüzden de içlerine kapanarak derin düşünceler içerisine girmektedirler.
  • Aynı zamanda bu kişilerde geleceklerinde sizi göremediğinden dolayı gelecek kaygısı da yaşayabilirler.

Papaz büyüsünün yapılmasının yanında elbette ki bozulması da mümkündür. Fakat bu papaz büyüsünün bozulması kesinlikle evde yapılmamalıdır. Papaz büyüsünü bozdurmak isteyenler ilk olarak medyum Arman hocaya ya da başak birilerine giderek büyünün üzerlerinde bulunup bulunmadığından emin olmaları gerekmektedir. Daha sonrasında ise bu büyünün olması durumunda medyum Arman hoca, dualar ve tılsımlar eşliğinde papaz büyüsünün bozulması açısından niyetlerde bulunur. Medyum Arman hocanın size vermiş olduğu tılsımlı olan sözcükleri ve duaları da her gece olarak yatmadan öncesinde 4 gün boyunca aralıksız olacak bir şekilde 3 kere okumanız sonucunda da şeytani varlıklar sizden uzaklaşır ve bu sayede de onları bir daha görmemiş olursunuz. Papaz büyüsünün bozulmasının ardından papaz büyüsünün etkisinde olanların davranışları da kısa zaman içerisinde eski haline döner ve kişiler, bunalımlı olan bu ruh hallerinden çıkarak hayatlarına devam ederler. Aynı zamanda uyku düzenlerinde kötü rüyalar dolayısıyla sorunlar yaşayanlar da her gece kabus görmekten de kurtulurlar. Papaz büyüsünün de güvenilir olacak bir şekilde bozulmasını isteyen kişiler, Medyum Arman hocaya başvurmalıdırlar.

Medyum Arman hoca büyü yapma işlemlerinin yanında bozma işlerimde de sizinle ilgilenmektedir.

Hakkında admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bağlama Büyüsü

İlk defa tanışan veya evlenen çiftlerin sevgisinin uzun süre sürmesi önemlidir. Zaman içerisinde pek çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: