En Son Yazılar
Anasayfa / Medyumlar / Medyum Timurhan Yorumları

Medyum Timurhan Yorumları

Gelişen ve değişen dünyamızda, globalleşmenin etkisiyle insanların birçok farklı sorunu ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle psikolojik destek için işinin ehli danışmanlardan destek almaları gerekebiliyor. Medyumluk, Büyücülük ve Spiritüel hizmetler en çok destek alınan alanlardandır.

Medyumlara ve hocalara başvuran insanlar; sağlık, kadın-erkek ilişkileri, kişisel yaşam ve psikoloji konularında destek talep ediyorlar. Fenni ilimlerden çare bulamayan bu insanlar, işinde uzman kişilerin yardımıyla gizli ve olağanüstü güçlere başvuruyorlar.

Gizli ve olağanüstü güçler konularında başarı sağlamış medyumlar bulunmaktadır. Bu medyumların desteğiyle başarıya ulaşan insanlar mutlu ve olağan hayatlarına devam etmektedirler. Bu mutluluğu aldıkları profesyonel medyumluk desteğine borçludurlar.

Timurhan Hoca ve diğer hocalar hakkında yazılmış olan yorumları ve eleştirileri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Medyum Ruben Yorumları

Gelişen ve değişen dünyamızda, globalleşmenin etkisiyle insanların birçok farklı sorunu ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle psikolojik …

7 yorum

 1. Avatar
  Sema

  Bende medyum Timurhan hoca ile çalıştım. Onun ilminden ve faziletinden yararladım. Allah ondan razı olsun. Sorunlarımın çözümünde çok yardımcı oldu.

 2. Avatar
  ümmühan

  bende tavsiyeler üzerine timurhan beyle çalışmayı düşünüyorum. kendisi oldukça ilgili ve işini iyi bilen birisi. iki kelimeyi bir araya getiremeyen sahtekarlar gibi değil. hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

 3. Avatar
  melek

  ben timurhan hocamla çalıştım. son umudumdu kendisi. eşim boşanmak istiyordu ve dava açmıştı. onu kararından ne yaptıysam vazgeçiremedim. iki çocuğumuz var onların kötü olmasını istemiyordum. timurhan hocam bir bağlama çalışması yaptı. Çalışma 28 gün sürdü. bana okumalar gönderdi. çalışma yapılırken günden güne farklılıkları hissettim. bizimle kahvaltı yapmayan eşim kahvaltı yapmaya başladı. akşamları eve geç gelirken şimdi normal saatte geliyor ve çocuklarla ilgileniyor. ev aradığını biliyordum duyduğuma göre ondan vazgeçmiş. boşanmak vazgeçtiğini de geçtiğimiz hafta söyledi. nasıl mutluyum anlatamam. bu nemrut adamı vazgeçiren medyum timurhan hocama çok teşekkür ediyorum. rabbim ondan razı olsun.

 4. Avatar
  öznur

  timurhan hoca çalışmaları için garanti veriyor mu? ayrıca çalışması tutmayan var mı? bende çalışmayı düşünüyorum.

  • Avatar
   Rabia

   İhtimal söylüyor ancak bir garanti vermiyor. Zaten takdir Allah’ın değil mi? Ben büyü bozma çalışması yaptırdım. Allah’ıma şükürler olsun güzel sonuçlar aldım. Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah.

 5. Avatar
  mustafa

  medyum timurhan hoca ile çalışan biri olarak kendisini herkese tavsiye ederim. ilgisi alakası zaten müthiş. kapalı kısmetimi açmayı başardık kendisiyle. diğerleri gibi insanı germiyor aksine rahatlatıyor. güzel bir insan.

  • Avatar
   Aylin

   Ne kadar sürede sonuç aldınız acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: