Anasayfa / Büyüler / Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü; daha çok evli çiftler arasında meydana gelen huzursuzluklarda ve yeni tanışan çiftlerin kaynaşması için kullanılır. Ayrıca sevgililer arasında da tercih edilebilir.Bununla beraber aileler arası geçimsizliklerde, iş ilişkilerinde ve çeşitli ortaklıklarda sevgi ve saygıyı artırmak için tercih edilmektedir. Her büyü de olduğu gibi muhabbet büyüsünde yapmak ya da yaptırmak günahtır. Fakat yapılan bazı yorumlarda insanları mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda bir sakıncasının olmadığı belirtilmiştir.

İkili insan ilişkilerini düzenlediği ve güçlendirdiği bilinen muhabbet büyüsü, tüm anlaşmazlıklara da son verebilir. Belirli bir süre devam eden uzaklaşmalardan sıkılan herkesin tercih edebileceği muhabbet büyüsü, tarafların mutlu ve barışçıl bir şekilde yaşamasını sağlar. Bazen kişiler aylarca süren muhabbetsizlik durumlarına karşı bu büyüyü yaptırdıktan sonra ömür boyu muhabbetini sürdürür ve ne kadar ısrarcı olursa olsun büyüden kısa bir süre sonra normal bir hâl alarak tüm küskünlük ve kırgınlıkları sonlandırır.

Nasıl Yapılır?

En etkili muhabbet büyüsü karabiberin üzerine yapılarak uygulanır. Kişiyi kendine muhabbet anlamında bağlamak için de kullanılmaktadır. Cuma günü veya Cuma gecesi güneş saatine denk getirecek şekilde yapılması uygundur.

Muhabbet büyüsünün farklı çeşitleri vardır. Eşler arasında soğukluk ya da yeni bir ilişkiye başlamadan önce iki kişi arasında muhabbeti artırmak amacıyla da kullanılır. Bu büyü oldukça etkilidir ve tutmayacağı gibi düşüncelere sahip olunmaması gerekir. Kişiyle telepatik iletişim kurularak başlanır ve kişinin beynine mesajlar iletilir.

Nasıl Bozulur?

Bu uygulamadan kısa bir süre sonra muhabbeti artırılması istenen kişide bir takım farklılıklar görülebilmektedir. Oldukça tesirli olduğunu ve büyünün kısa sürede gerçekleşebildiğini de bilmek gerekiyor. Muhabbetin oluşmasından sonra vazgeçmek isteyen kişiler ise yine büyüyü yaptırdığı medyumdan destek almalıdır. Çünkü tek başına bozulabilen bir büyü değildir.

Siz de; muhabbet büyüsü nasıl yapılır?, muhabbet büyüsü etkili midir? muhabbet büyüsü yapan medyumlar gibi konularda bilgi sahibiyseniz görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Medyumlar ve büyüler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Medyum Arman Hoca ve Papaz Büyüsü

MEDYUM ARMAN PAPAZ BÜYÜSÜ Papaz büyüsünü Medyum Arman hocaya yaptırarak sevmiş olduğunuz kadını ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: