En Son Yazılar
Anasayfa / Büyüler / Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü; bilinen en eski büyülerden biridir. Soğan büyüsü öncelikle adından da anlaşılacağı üzere soğan kullanılarak yapılır. Ancak her bir yaprağında bir sır gizli olması gerekir. Bu yüzden rastgele bir soğan seçilemez. Her bir yaprağın ilgili sözlerin yazılabileceği kadar geniş ve sağlam olması gerekir. Bu yüzden bu soğanlar daha önceden medyumlar tarafından saklanır ve kullanılacağı zaman ortaya çıkarılır. Sizler için bu çalışmanın uygunluğuna da yine medyumun kendisi karar verecektir.

Soğan büyüsü, biri ayırma büyüsüdür. Bu konuda çeşitli söylentiler olsa da pek hayırlı işler için kullanıldığı görülmemiştir. İsmi yazılı olan insanların en kısa zamanda ayrıldıkları çok eskiden beri bilinir. Soğan büyüsü yapılan bir kadında ise etkiler bazen hasta etmeye kadar varabilir. Yani kadınlara karşı çok daha duyarlı bir işlemdir. Ancak erkeklerde etkiler fizikselden öte durumsal olarak ortaya çıkar. Soğan büyüsü yapıldığında birçok sonuç ortaya çıkabilir.

Sonuçlar Nelerdir?

Büyü yapıldıktan yaklaşık 2 hafta sonra ayrılık gerçekleşir. Ayırma büyülerinden olarak bilinen soğan büyüsünün etkisi çok keskindir. Bu nedenle yapmadan önce birkaç kez düşünmekte fayda vardır. Soğan büyüsü bir bayana yapılıyorsa hasta olması ve bunun tıbben bir teşhis ile sonuçlandırılamaması çok muhtemeldir. Bu yüzden ihtimal dahilinde de olsa kafamızda kalmasında fayda vardır.

Siz de; soğan büyüsü nasıl yapılır?, soğan büyüsü etkili midir? soğan büyüsü yapan medyumlar gibi konularda bilgi sahibiyseniz görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Medyumlar ve büyüler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü; bugüne kadar zamanı geri almak isteyen binlerce insana yardımcı olmuştur. Aşk büyüsü bir olgudur, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: