Anasayfa / Büyüler / ÜÇ GÜNDE GERİ GETİRME BÜYÜSÜ OLUR MU?

ÜÇ GÜNDE GERİ GETİRME BÜYÜSÜ OLUR MU?

ÜÇ GÜNDE GERİ GETİRME BÜYÜSÜ OLUR MU?

            Hiç internette arama yaptınız mı? ayrılmış, terk etmiş birisini geri getirmek için büyü aradınız mı? bir sürü medyum, hoca çıkıyor karşınıza ve hepsi Üç Günde Geri Getirme Büyüsü yapıyoruz diyor. Sizce böyle bir şey mümkün mü? Açıkçası öncesinde umursamazdım ama benim başıma gelince düşündüm ve araştırdım. Şimdi sizlere bu araştırmamı ve sonucunu anlatmak istiyorum. Gelin karşıma neler çıktı, ne gibi olaylar ile karşılaştım onları anlatayım.

            Aslında bu araştırmaya, böyle bir büyüye kuzenim ile eşinin arasındaki sorunlardan sonra ihtiyaç duyulması ile girmem gerekti. Öncelikle söylemem gereken şey kesinlikle Üç Günde Geri Getirme Büyüsü diye bir şey yok. Bunu söyleyen, iddia eden, yapacağını söyleyen kim varsa bilin ki yapacakları tek şey paranızı alıp, umutlarınızı tüketmektir. O yüzden böyle bir durum söz konusu dahil değildir. Biz ailece bu durumu maalesef tecrübe ile öğrendik. Birkaç kişiye paralar kaptırıp, izlerini biranda ortadan silen tiplere dolandırıldık. İşte bu yüzden aslında bu yazıyı yazma gereği hissettim. Sizin umutlarınız, duygularınız ile oynuyorlar üstüne bir sürü paranızı alıp ne olduğu belirsiz şeyler ile sizi kandırıp gidiyorlar. Eğer şansınız yoksa size gerçekten yardım edebilecek dürüst, düzgün ve işini hakkı ile yapan bir medyuma ya da hocaya denk gelme ihtimaliniz kesinlikle yok. İnternette videoları ile insanları döven, figüranlar ile sizleri kandırma peşinde koşan ve hiçbir faydasını göremeyeceğiniz ahlaksızlar ile hem zaman hem de para kaybederek hiçbir sonuca ulaşamazsınız.

            Ben ya çok iyi araştırma yaptığım için ya da gerçekten şanslı olduğum için bu konularda gerçekten de resmi kurumlarda eğitim almış, dünyayı gezmiş bir medyum ile tanıştım. Evet yanlış duymadınız bu konuda resmi kurumlarda eğitim almış birisi, dünya üzerinde bu konularda eğitimler veren üniversiteler var ve en büyüğü Romanya’da bulunuyor. Bu medyum bu okulda eğitim almış yetmemiş, Mısır El Ezher üniversitesinde eğitimlere katılmış, Pakistan’da çalışmalar yapmış. Bunlar da yetmemiş İsrailli bir haham ile uzun bir süre İstanbul’da çalışmalar yapmış. Böylesine ilmini bilimin ışığında geliştirmiş birisi. Hatta kendisine bu konuyu sordum. “Üç Günde Geri Getirme Büyüsü yapan çok insan var siz yapmıyor musunuz?” diye. Baya bir güldü ve böyle bir konunun mümkün olmayacağını yalnızca ayrılığın neden gerçekleştiğini ve geri getirmek için gerekli olan yöntemin bulunmasının bile bir zaman alacağını her ayrılık durumunda aynı büyüden medet umulmayacağını tek tek anlattı.

            Kuzenim bu medyumun yardımı ile hayatını tekrardan düzene soktu ama bu öyle bahsedildiği gibi üç beş günde olan bir şey değildi. Hatta zorlu ve meşakkatli bir süreçti. Yapılan büyünün bulunması, bu büyünün imhası, yeni büyüler ile hem yapılan büyünün etkisinin kaldırılması hem de giden şahsın geri getirilmesi çok ciddi bir süreçti. İşte böylesi uzun ve yorucu bir süreci Üç Günde Geri Getirme Büyüsü adı altına sıkıştırmaları tam bir saçmalık. Sizlerin de böylesi önemli bir konunun, bu kadar basit bir şekilde geçiştirilemeyeceğini ve kolay olmayacağını bilmeniz gerekmektedir.

            Bir büyüye ihtiyacınız varsa ve gerçekten de ihtiyaçlarınızı az çok tahmin edebiliyorsanız, sorunlarınızı öyle basit ve kolayca çözeceğini iddia eden şarlatanlara paranızı ve umutlarınızı kaptırmayın. İşini doğru yapan birisini bulana kadar bıkmadan araştırın ve gerçekten de bu işin ciddiyetini size anlatabilen doğru hocayı bulana kadar durmayın.

Hakkında admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bağlama Büyüsü

İlk defa tanışan veya evlenen çiftlerin sevgisinin uzun süre sürmesi önemlidir. Zaman içerisinde pek çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: